بسم الله الرحمن الرحیم
.
.
السلام علیک یا ربیع الأنام و نضره الأیام،سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگار!
من فقط به تماشا نشسته اممهم نیست نیامدی!!! مهم این است که من برای امدنت چه کرده ام؟؟!! تو مختاری عشاق را در مسلخ انتظار ذبح کنی،مهم این است من چقدر منتظرت بودم؟وقتی عاشقانه های حضرت صادق(ع) را با جنابتان می شنوم در عشق تو مات تر میشوم.! او که خود قبله هستی است و اینگونه دورت طواف می کند،من کجای بیت الحرامت ایستاده ام؟ آنگاه که مولای من خطابت می کند.انگاه که از غیبت تو شکایت کرده و می فرماید: دوری ات زمین را بر من تنگ کرده و خواب را از چشمان من ربوده است.راستی چند وقت است که خوابیده ام.خوابی که سنگینی اش از یادم برده در بیت الله باید حرمت حریم حرم را پاس داشت!سیدالمرسلین فرمود افتابی هر چند پشت ابرها باشی.و می اندیشم که که اگر با امدن افتاب از خواب بیدار شوم دیگر نمازم قضا شده استو همچنان دورم از تو. دور دورفقط گاهی دلتنگت می شوم که زودگذر است.و همچنان خوابم خواب خواب. فقط گاهی پلک هایم باز میشود و دوباره سنگینی گناه و غفلت انها را می بندد.اما خود می دانی که چقدر محتاج بودنت هستم؟؟؟ محتاج نفس های قدسی ات. محتاج نگاهی که فقط از سوی ان بوی ملکوت بلند استآقامن برای امسال دلی تنگ میخواهم به وسعت غربت تو آنگاه که از دست شیعیانت ملول شده و به بیابان سر می نهی.من برای امسال فقط کمی یقظه می خواهم.فقط کمی یقظه که برود از سرم خماری لحظه های تلخ غفلتمن برای امسال فقط ذره ای از حضورت را میخواهم
#اى_مهربان!
بگذار تا در میان ستاره‏ هاى شب و تنهایى شب با تو سخنى داشته باشم؛بگذار تا از درد جدائی ات که با غیبتت همه تکیه‏ گاه مظلومان از بین ‏رفته بنالم.پیش از تو آب معنىِ دریا شدن نداشت ولى می دانم که با حضورت در میان مردم،هر قطره آب معنى یک دریا را می‏دهد و حتى گیاهانى که با نبودنت اجازه زیبا شدن نداشت.
یاصاحب امان این قرص ها دیگر دلم را آرام نمی کنند،دلم قرص ماه میخواهد؛چیزی شبیه روی شما.
اللهم عجل لولیک الفرج
(نویسنده متن:؟؟)
❤❤❤❤
دعاکنیم برای آمدنش.انتظارش از ماست نه بقیه.
فراموش نکنیم مولاامیرالمومنین (علیه السلام) در لحظات آخر عمر پربرکت خود وصیت فرمودند:الله الله فی القرآن أن لایسبقکم فی العمل به غیرکم؛
مراقب باشید در مورد عمل نمودن به دستورات قرآن دیگران بر شما سبقت نگیرند.
☘نگذاریم دیگران برشیعه سبقت بگیرد در جهت دعاکردن به درگاه خدا برای آمدن منجی.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها