بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا مولای یاصاحب امان ادرکنی .

از پس ابرها بیا بیرون .

دست ها را گرفته ام بالا .

جز ظهور شما نمی خواهم . 

✨اللهم عجل لولیک الفرج

.

.

الهی توفیق دعا برای ظهورامام زمان رو نصیب هممون بکن.

دوموردفوائدظهورامام زمان ارواحنافداه:

حل تمامی مشکلات دنیایی و مادی به طوریکه مریضی،فقیری و پیدا نخواهدشد 

مورددوم باظهورامام زمان ارواحنافداه همه ملتها متحدخواهند شد و دین واحد دین اسلام خواهدشد و همه موحد و یکتاپرست خواهند شد و هیچ مشرکی روی زمین نباید باشد.وهمگی به اون هدفی که برایش خلق شده ایم تلاش خواهیم کرد(جن و انس را نیافریدم مگربرای بندگی خودم)

اما عده ای قبل از ظهور ارزوی رسیدن به درجه یاری امام زمان ارواحنافداه را دارند اما نمیدانند باید چه کنند.

برای یاری امام زمان باید مراحلی رو طی کرد که اونم اینه که باید وارد راه سیروسلوک شد.تا به مقام توحید رسید.چه چیزی بهترازاینکه قبل از ظهور خودمون رو اماده کنیم و تزکیه نفس کنیم تا وقتی ایشان امدند سرافراز باشیم در خدمتشان☺️ 

ممکن هست خیلیا بگن ترک گناه و انجام واجبات کافیه،اما یکم دقت کنیم مگر شمر واحباتش رو انجام نمیداد؟پس چه چیزی باعث شد که در اخر شمر شد؟علتش این بوددکه تزکیه نفس نکرده بود،روح و حقیقت نماز و واجبات رو درنیافته بود فقط ظاهری ترک گناه کرده بود.بالاخره ایمانها موردامتحان قرار میگیرن باید تزکیه نفس کنیم تا نفس مطمئنه بشیم که خدا درقران فرموده.

حالا ترک گناه ما به چه صورته؟عده ای هستن برای گرفتن پاداش ترک گناه میکنند مثلا خدایا من فلان گناهو ترک میکنم توهم عوضش فلان چیزو بده.

عده ای هستن برای ریا،برای محبوبیت ترک گناا میکنن یا نماز میخونن.

اما عده ای هستند که خالصانه برای خاطر خدا ترک گناه میکنن.

اما درباره عده ی اول که عرض کردم ان شاالله یکم تعقل کنیم و بفهمیم که این دنیا ارزش نداره،این دنیا لهو ولعبه چرا برای بدست اوردن این دنیا ترک گناه کنیم؟چه ارزش و فایده ای برای اخرتمون داره؟شاید بعضیا بگن من برای بدست اوردن بهشت گناه نمیکنم،این خیلی عالیه اما عالیتر از این اینه که اگه برای خشنودی و یاری امام زمان ارواحنافداه ترک گناه کنیم نه تنها این دنیارو داریم و نه تنها اخرت رو داریم و تضمین شده است اینا به کنار،امام زمان ارواحنافداه خودشون،خود خود خود بهشتن،دنیان،عشقن،ارامشن.مگر نه غیراز اینه که یکی که دوست ثروتمندی داره مشکلی پیش بیاد میگه برام حلش میکنه من خیالم راحته،قضیه همینه،مابرای امام زمان ارواحنافداه خوومونو بسازیم بقیشو خودشون حل میکنن.

اما عده دوم که برای ریا گناه نمیکنند که اینها هیچی عایدشون نمیشه چرا؟اون یکی دنیا خدا نمیپرسه وقتی نماز خودنی نظرفلان شخص به تو چی بود؟وقتی غیبت نکردی خدا نمیگه بهت گفت افرین؟خیلی بچگونس این کارمون.ان شاالله خدابه راه راست هدایتمون کنه و نیتمون رو در راه فقط وفقط یاری اماممون قرار بده.

واما عده اخر خوش به سعادتشون که خالصانه برای خدا کار میکنن،اگر میدانستیم اینها چه عشقی میکنند،چه ارامشی دارند،چیا خدا بهشون دادهمیگه اگهدمیدونستیم از شوق رسیدن به این لذات یه لحظه هم صبر نمیکردیم و تزکیه نفس میکردیم اما متاسفانه محبت دنیا،زر و زیور دنیا چشم و گوش دلمونو بسته و هیچی جز این دنیا نمیبینیم و فکرمیکنیم که فقط این دنیاست و تلاشمون برای این دنیاست هرچند اعتقاد به دین و اخرت داریم ولی لقلقه زبانمونه چرا که اگه قلبا ایمان وباور داشتیم براش تلاش میکردیم،مثلا این دنیا میگن فلان امتحانت رو بیست بگیری برات یه جایزه میخرم،این بچه تمام تلاشش رو میکنه که بیست بگیره یا ادمای بزرگ میدونن اگه فلان مقدار پول داشته باشن میتونن خونه گرون قیمت وشیک بخرن اما ماایمان قلبی نداریم به بهشت به اخرت به جهنم،قضیشم همینه که گفتم اگه ایمان قلبی داشتیم برای گرفتن اون جایزه که همان بهشته یه لحظه هم تعلل نمیکردیم.

.

.

وجودم به قربان نامت که ذکرش کم از لذت ختم قران ندارد.
عهد بَستَم نفَسَم باشی و
من باشم و تُو.
ای که بی‌ تو نفَسَم تَنگ و
دلَم تَنگ‌تر اَست.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها