اللهم عجل لولیک الفرج

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج 
تو خورشید،من زمین!این کسوف و خسوف بینمان را بردار.میخواهم این ای دورت بگردم
من همان کلاغ آخرقصه ام که به خانه اش نرسید و توهمان(یکی بود)اول قصه هایی و در پاسخ سوال"خانه دوست کجاست؟"
دل داد میزند کربلا و اشک خاک را گِل میکند.سلامی از کلاغ روسیاه به درمان تمام غصه ها
السلام علیک یااباعبدالله❤
امشب عجب حال و هوایی دارد حرم.تمام فرشتگان دورت طواف میکنند،تمام انبیا اومدند به حرمت و مادر آه مادر با پهلوی شکسته.یابن اهرا العجل❤❤
خدایا میگن امام باقر فرمودن خدای متعال هر از بالای عرش تاصبح ندا میدهد:آیا بنده مؤمنی نیست که از گناهانش قبل از طلوع فجر توبه کند من توبه او را بپذیرم؟
خدایا خواستم بگم من هستم.اسمم رو بنویس جزو کسایی که لبیک میگویند به ندای خوش آهنگتبنویس که توبه کردم و فردا برای مهمانی آماده ام کن.خدایا مبادا در سر سفره امام زمانم روسیاهم کنی.مبادا جزو کسانی باشم که جزو مهمانان امامش نیست.پاکیزه ام کن برای فردامراببخش نه به خاطر آنکه مرا خوشحال کنی،به خاطر اینکه پیامبرت و اولیاء تو، خوشحال شوند!مرا ببخش، نه به خاطر من!به خاطر آن که » گناهان من اول او را اذیت می کند!به خاطر آن که » گناهان من، غربت و آوارگی و غیبت او را تمدید می کند!به خاطر آن که » هر هفته پرونده اعمال مرا به دست او می دهند!به خاطر آن که » این بار نمی داند با چه رویی پیش تو شفاعت مرا کند!به خاطر آن که » قرار است بر زمین آقایی و سروری کند و گناهان من مانع این کار شده اند.به خاطر آن که » دوستش داری و او تو را دوست دارد!به خاطر آن که » ناراحتی او ناراحتی توست و خوشحالی او خوشحالی تو!به خاطر امام زمان مرا ببخش!❤خدایا به سوى من با فضلت بازگرد، به سوى گناهکارى که جهلش سراپایش را پوشانده، خدایا گناهانى را در دنیا بر من پوشاندى، که بر پوشاندن آن در آخرت محتاج ‏ترم، گناهم را در دنیا براى هیچ یک از بندگان شایسته‏ ات آشکار نکردى، پس مرا در قیامت در برابر دیدگان مردم رسوا مکن.خدایا اگر مرا بر جرمم‏ بگیرى، من نیز تو را به عفوت بگیرم، و اگر به گناهانم بنگرى، جز به آمرزشت ننگرم، و اگر مرا وارد دوزخ کنى، به اهل آن آگاهى دهم که تو را دوست دارم.خدایا چگونه از حسن توجهت پس از مرگم‏ ناامید شوم؟، درحالی که در طول زندگی ‏ام مرا جز به نیکى سرپرستى نکردى.پس عذرم‏ را بپذیر اى کریم‏ترین کسی که بدکاران از او پوزش خواستند.❤❤❤
#حرم
#شب_جمعه
#خدا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها